שלחו לחבר

ימים פתוחים בפקולטה להנדסה 3-4.6.2021

ביום הפתוח המקוון של אוניברסיטת בר-אילן תפגשו את המרצים ואת נציגי המחלקות, תכירו את תחומי הלימוד ותקבלו מידע על הרשמה, שכר לימוד, מלגות, מעונות וכל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים ללמוד.  הנחה בדמי הרישום לנרשמים ביום הפתוח.  היום הפתוח המקוון יתקיים ביום חמישי, 3 ביוני, מ-10:00, ועד שעות הערב וביום שישי, 4 ביוני, בשעות 13:00-10:00.  היכנסו לאתר היום הפתוח ובחרו את ההרצאות והמפגשים שמעניינים אתכם https://bit.ly/33x97PP

מתעניינים בלימודי הנדסה? הגעתם למקום הנכון! 

תואר ראשון

יום חמישי 3.6.2021 - קישור ל ZOOM

15:00-15:30

עלינו בכמה מילים... 
גב' דינה ימיני, ראש מנהל הפקולטה להנדסה
פרופ' זאב זלבסקי, דיקן הפקולטה להנדסה

15:30-16:00

הנדסה קוונטית- העתיד כבר כאן!
ד"ר אלי כהן, ראש המגמה

16:00-16:30

ביו-הנדסה: כלים ופתרונות טכנולוגיים לבעיות רפואיות 
פרופ' רחלה פופובצר, סגנית דיקן הפקולטה להנדסה

16:30-17:00

נוירו הנדסה- מדוע צריך מהנדסי חשמל כדי להבין את המוח?
ד"ר שחר אלון, ראש המגמה

17:00-17:30

להיות במקום הנכון בזמן הנכון- הצגת מסלול ננו 
פרופ' אלכס פיש, חבר סגל אקדמי בהנדסת חשמל

17:30-18:00

הנדסת תעשייה ומערכות מידע 
ד"ר איציק כהן, ראש התוכני
ד"ר גונן זינגר, חבר סגל בתוכנית

18:00-18:30

תיאוריה ומעשה, חומרה, תכנה ומה שביניהם – הנדסת מחשבים 
ד"ר איתמר לוי, חבר סגל אקדמי בהנדסת מחשבים

18:30-19:00 סטודנטים מספרים – חוויות וטיפים מחיי הסטודנטים בפקולטה

יום שישי 4.6.2021 - קישור ל ZOOM

09:00-9:15

הצגת הפקולטה 
פרופ' זאב זלבסקי ,דיקן הפקולטה להנדסה

9:15-9:35

הצגת התוכנית בהנדסת מחשבים
ד"ר עדי מכמל, חברת סגל אקדמי בהנדסת מחשבים

9:35-9:55

הצגת התוכנית בהנדסת חשמל 
פרופ' גור יערי, חבר סגל אקדמי בהנדסת חשמל

9:55-10:15

הצגת התוכנית בהנדסת תעשייה ומערכות מידע 
ד"ר איציק כהן, ראש התוכנית

10:15-10:45 החיים שאחרי התואר- מפגש עם בוגרי הפקולטה
10:45-11:00 שאלות ותשובות בנושא קבלה לפקולטה
11:00-11:20

הצגת מגמת נוירו הנדסה ד"ר שחר אלון, ראש המגמה

11:20-11:40

הצגת מגמת הנדסה קוונטית 
ד"ר אלי כהן, ראש מגמה

11:40-12:00 סטודנטים מספרים- חוויות וטיפים מחיי הסטודנטים בפקולטה

תארים מתקדמים

קישור ל ZOOM

יום חמישי 3.6.2021

12:00-12:45 שיחה עם מזכירות תארים מתקדמים
12:45-14:00 הסבר כללי על הפקולטה והמסלולים השונים 
פרופ' אדי תימן – ננו אלקטרוניקה 
ד"ר בוריס דסיאטוב – אלקטרואופטיקה - הנדסה קוונטית
ד"ר מור וייס – הנדסת מחשבים
14:00-15:00 שיחות עם סטודנטים ובוגרים שהשתלבו בתעשייה ובאקדמיה
15:00-16:00 שיחה עם מזכירות תארים מתקדמים
16:00-17:00

הסבר כללי על הפקולטה והמסלולים השונים 
פרופ' אורית שפי – יו"ר הוועדה הפקולטאית וראש מסלול ביו הנדסה
פרופ' אופיר וובר – הנדסת מחשבים
ד"ר איתן פתיה – עיבוד מידע ומדעי הנתונים
פרופ' דורון נווה – ננו אלקטרוניקה

יום שישי 4.6.2021

09:00-10:00

הסבר כללי על הפקולטה והמסלולים השונים 
פרופ' אורית שפי – יו"ר הוועדה הפקולטאית וראש מסלול ביו הנדסה 
ד"ר איתמר לוי – הנדסת מחשבים

10:00-11:00 שיחה עם מזכירות תארים מתקדמים
11:00-12:00 שיחות עם סטודנטים ובוגרים שהשתלבו בתעשייה ובאקדמיה
12:00-12:30 שיחה עם מזכירות תארים מתקדמים

  

תאריך עדכון אחרון : 04/06/2021