שנת לימודים פורייה ומוצלחת
![שנת לימודים פורייה ומוצלחת](/sites/engineering/files/images/whatsnew/pic%20for%20site-05.jpg)
תאריך
שנת הלימודים תשפ"ג נפתחה השבוע, ואנו מקדמים אותה בברכה, בלב פתוח ובציפייה להמשך מצוינות אקדמית ומדעית כאן אצלנו, בפקולטה להנדסה. שלושה חברים חדשים הצטרפו השנה לסגל הפקולטה: ד"ר ניסן אוזנה, המתמחה בנוירופוטוניקה: שילוב של אלקטרו-אופטיקה ומדעי המוח; ד"ר מיכל ימיני, המתמחה בפיתוח אלגוריתמים מבוזרים לגישת ערוץ והקצאת משאבים ברשתות תקשורת עתידיות עם משתמשים בעלי רמות עדיפות שונה; וד"ר תום טירר, המתמחה במדעי הנתונים ואופטימיזציה. בהמשך השנה האקדמית, בסמסטר ב', יפתח פה בפקולטה מסלול חדש: הנדסת מדעי הנתונים, בהובלתו של פרופ' שרון גנות.
-
תאריך עדכון אחרון : 27/10/2022