תנאי קבלה להנדסת חשמל והנדסת מחשבים

שלחו לחבר

להערכת סיכויי קבלה לחץ כאן

תנאי קבלה למסלול הנדסת חשמל והנדסת מחשבים :

  1. בעלי תעודת בגרות עם ציון במתמטיקה של 85 לפחות בהיקף של 5 יחידות לימוד. כמו כן, נדרש ציון בפיזיקה של 85 לפחות בהיקף של 5 יחידות לימוד.
  2. מבחן כניסה פסיכומטרי - עדיפות תינתן לנבחנים לא יאוחר ממועד מרץ/אפריל.
  3.  יושם דגש על הציון הכמותי במבחן הפסיכומטרי.
  4.  מועמדים חסרי נתונים בפיזיקה בהיקף של 5 יח"ל, יחויבו במכינה מרוכזת של 5 יח"ל בפיזיקה שתתקיים לפני תחילת הלימודים. סיום המכינה בציון 85 לפחות הינו תנאי מוקדם לקבלה ללימודים לפקולטה להנדסה וללימוד כל הקורסים בפיזיקה.
  5. מועמדים חסרי נתונים במתמטיקה בהיקף של 5 יח"ל, יחויבו במכינה מרוכזת של 5 יח"ל במתמטיקה שתתקיים לפני תחילת הלימודים. סיום המכינה בציון 85 לפחות הינו תנאי מוקדם לקבלה ללימודים בפקולטה להנדסה וללימוד כל הקורסים במתמטיקה.

תנאי קבלה למסלול הנדסת חשמל - מתמטיקה:

התכנית מיועדת למועמדים בעלי נתוני קבלה גבוהים, המסוגלים לעמוד בעומס הלימודים הקיים בתוכנית זו. בעלי תעודת בגרות עם ציון של 90 לפחות במתמטיקה בהיקף של 5 יחידות לימוד, ציון של 90 לפחות בפיסיקה בהיקף של 5 יחידות לימוד, וציון גבוה במבחן הפסיכומטרי ובציון הרכיב הכמותי, רשאים להגיש מועמדותם.

תנאי קבלה למסלול הנדסת חשמל - פיסיקה:

התכנית מיועדת למועמדים בעלי נתוני קבלה גבוהים, המסוגלים לעמוד בעומס הלימודים הקיים בתוכנית זו. בעלי תעודת בגרות עם ציון של 90 לפחות במתמטיקה בהיקף של 5 יחידות לימוד, ציון של 90 לפחות בפיסיקה בהיקף של 5 יחידות לימוד, וציון גבוה במבחן הפסיכומטרי ובציון הרכיב הכמותי, רשאים להגיש מועמדותם.

תנאי קבלה למסלול הנדסת חשמל - מוסיקה:

התכנית מיועדת למועמדים המעוניינים בלימודי הנדסת חשמל והם בעלי רקע מוסיקלי. בוגרי התואר בהנדסת חשמל יקבלו תואר מלא בהנדסת חשמל ועל כן פתוחים בפניהם כל תחומי העיסוק בתחום התעשיה וכל מסלולי התארים המתקדמים. תנאי הקבלה זהים לתנאי הקבלה למסלול הנדסת חשמל והנדסת מחשבים. בנוסף, יעברו המועמדים בחינה במחלקה למוסיקה.

מועמדים בעלי רקע אקדמי:

מועמדים בעלי רקע אקדמי שלמדו במוסד מוכר להשכלה גבוהה מחויבים במקביל להרשמתם לאוניברסיטה להעביר גיליון ציונים עדכני לפקולטה. קבלתם תידון על פי הישגיהם בלימודיהם הקודמים ועמידתם בתנאי הקבלה לפקולטה להנדסה (בגרות ופסיכומטרי).

לגבי נוהל הכרה בקורסים מתאימים, לחץ כאן

לקבלת ייעוץ חינם ומידע נוסף אודות תנאי קבלה להנדסת חשמל והנדסת מחשבים:

הפקולטה להנדסה - אוניברסיטת בר אילן

בנין 1105  קומה 1  חדר 165

 לקבלת ייעוץ חינם ומידע נוסף אודות לימודי הנדסה צרו קשר 

Phone number טל: 03-5317733 שלוחה 1

link to whatsup

WhatsApp: 052-3956306
Email Icon Engineering.Faculty@biu.ac.il
Facebook Logo https://www.facebook.com/Engineering.biu