לימודי הנדסת תעשייה ומערכות מידע

 התוכנית המשולבת שלנו להנדסת תעשייה ומערכות מידע מחויבת לספק לסטודנטים השכלה משולבת המציידת אותם בידע, מיומנויות ובסיס אתי הדרושים כדי להצטיין בעולם המקושר הדדי של תעשיות וטכנולוגיה מודרנית. המשימה שלנו היא ליצור סביבת למידה טרנספורמטיבית המשלבת את עקרונות הנדסת התעשייה עם מערכות מידע מתקדמות, טיפוח חדשנות, שיתוף פעולה בין-תחומי ואחריות אתית, הכנת בוגרים להוביל באופטימיזציה של תהליכים, מערכות וטכנולוגיות.

התוכנית שלנו שואפת לטפח מצוינות רב תחומית, לקדם למידה מעשית, לעודד חדשנות, לפתח מיומנויות הוליסטיות לפתרון בעיות, ללמד אחריות אתית, לעודד שיתוף פעולה בין-תחומי, לצייד בפרספקטיבה גלובלית, לספק בסיס המטפח למידה מתמשכת ויכולת הסתגלות, להכין את הבוגרים לאמץ טכנולוגיות מתפתחות במהירות, ללמד מיומנויות תקשורת ועבודת צוות והכנה לקריירה.

על ידי הקפדה על עקרונות אלו, אנו שואפים לייצר בוגרים שאינם רק מיומנים טכנית אלא גם בעלי היצירתיות, המודעות האתית והלך הרוח השיתופי הנחוצים כדי לתרום לקידום הנדסת המחשבים, לעצב את עתיד הטכנולוגיה ולהשפיע לטובה על החברה.

תהליכים, אנשים, מידע וטכנולוגיה משולבים בכל תחומי חיינו ומשפיעים עליהם באופן משמעותי. התוכנית לתואר ראשון בהנדסת תעשייה ומערכות מידע נועדה לאנשים בעלי יכולות כמותיות ואנליטיות מצוינות, המתעניינים גם בהיבט האנושי, בהבנה של ההתנהגות האנושית ובהשפעתה על מערכות. התוכנית הכוללת מגוון של תחומי ידע רלוונטיים מכשירה את בוגריה ליצור תוכן, לבצע אנליזה, ולשפר תהליכים ומערכות בהם משולבים אנשים, מידע, טכנולוגיה, ציוד וחומרים.

מידע על תוכנית לימודי הנדסת תעשייה ומערכות מידע

תוכנית הלימודים לתואר ראשון בהנדסת תעשייה ומערכות מידע היא בינתחומית ומתחלקת לשני חלקים:

  1. בשנתיים הראשונות ללימודים הסטודנטים ירכשו בסיס מדעי במתמטיקה, סטטיסטיקה, הסתברות ותכנות לצד יסודות בתחומים כמו כלכלה, ניהול פיננסי ומדעי ההתנהגות.
  2. בשנתיים שלאחר מכן הסטודנטים יעמיקו בתחומי חקר ביצועים, מדעי נתונים ומערכות מידע.

בנוסף, תוכנית הלימודים מאפשרת לסטודנטים לבחור במסלול ההתמחות התואם את תחום התעניינותם, ומעניקה להם הזדמנות להתנסות בשיטות שנלמדו בפרויקטים יישומיים בשיתוף עם חברי סגל או מהתעשייה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי הנדסת תעשייה ומערכות מידע

התוכנית מכשירה מהנדסים באחד המקצועות המבוקשים ביותר בארץ ובעולם. כבוגרי תכנית ייחודית זו אפשרויות התעסוקה יהיו מגוונות ביותר, לפי בחירתכם ותחומי העניין שלכם. תוכלו להשתלב בתפקידי הנדסת תעשייה ובתפקידי הנדסת מערכות מידע ולעסוק במגוון תחומים כגון: פיתוח מערכות מידע, מסחר אלקטרוני, אנליסט עסקי, למידת מכונה

וכריית נתונים, אפיון תהליכים ובינה עסקית, ניהול פרויקטים, ייעוץ ועוד. בוגרים מצטיינים יוכלו להשתלב באוניברסיטאות המחקר המובילות ולבצע מחקר אקדמי ברמה גבוהה.

מועמדים טובים במיוחד ללימודי הנדסת תעשייה ומערכות מידע יוכלו לזכות במלגות מיוחדות

לתכניות הלימודים בהנדסת תעשייה ומערכות מידע לתואר ראשון 

לפרטים נוספים על תנאי קבלה לחצו כאן

לתנאי המעבר משנה לשנה לחצ/י כאן

 

לקבלת ייעוץ חינם ומידע נוסף אודות לימודי הנדסה צרו קשר 

phone_icon_25 טל: 03-5317733 שלוחה 1

WhatsApp icon

052-8745042    WhatsApp: 052-3956306
email icon Engineering.Faculty@biu.ac.il
facebook icon https://www.facebook.com/Engineering.biu