בתוך כל החושך – קצת אור
![בתוך כל החושך – קצת אור](/sites/engineering/files/images/whatsnew/%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA.jpg)
תאריך
הפקולטה שולחת ברכות לחלי ואביב שמסיאן, שחגגו החודש את מסיבת הברית של בנם ארי. כזכור, אביב וחלי היו נצורים בממ"ד ב-7 לאוקטובר, ופונו משם היישר לחדר הלידה.
-
תאריך עדכון אחרון : 27/12/2023
הפקולטה שולחת ברכות לחלי ואביב שמסיאן, שחגגו החודש את מסיבת הברית של בנם ארי. כזכור, אביב וחלי היו נצורים בממ"ד ב-7 לאוקטובר, ופונו משם היישר לחדר הלידה.
-
תאריך עדכון אחרון : 27/12/2023