הפקולטה להנדסה אירחה את הכנס השנתי של מאגד הייפר
![משמאל דיקן הפקולטה הלנדסה פרופ/ אפרים זהבי, ושמעון גור מנכ"ל satixfy](/sites/engineering/files/images/wnew/33780018_1811300848930944_4027313017241731072_o.jpg)
הפקולטה להנדסה באוניברסיטת בר אילן אירחה השבוע את הכנס השנתי של מאגד Hiper. בין המרצים, התכבדנו לארח את ד"ר פסקל מיינרצהגן, מדען בכיר במעבדת אינטל. בנוסף הוצגו הישגי המאגד על ידי הקבוצות האקדמיות המשתתפות ונציגים בכירים מחברות התעשייה כגון: Ceva, DSP Group, Ceragon, Satixfy, Autotalks ועוד.
מטרת המאגד היא לקדם את תכנון שבבים רבי עוצמה High-Performance System-on-Chip תוך שיתוף פעולה בין האקדמיה והמגזר התעשייתי.
תאריך עדכון אחרון : 04/12/2022