אמרנו כן! הצעת נישואין של טל דבורה שרגשה את כל המדינה

We said yes!
תאריך

טל דבורה, סטודנטית בתוכנית להנדסת תעשייה ומערכות מידע, מספרת על סרטון הצעת הנישואין שריגש את כל המדינה

סרן (במיל') טל דבורה לא תכננה לבלות את השבועות האחרונים בקציעות. היא גם לא חלמה שסרטון בהשתתפותה יהפוך לוראלי ברשת, עם למעלה ממיליון צופים בטיקטוק, באינסטגרם ובפייסבוק. כל מה שהיא רצתה זה להתחיל את שנת הלימודים, למצוא עבודה ולעבור לגור עם החבר שלה, סהר. מתקפת הטרור המחרידה של החמאס קטעה את התוכניות, וטל וסהר, קצינים במילואים, גויסו שניהם בצו 8. "מרגע שהגענו לפה המלחמה עשתה את שלה, והתחלנו לדבר על זה שנתארס אחרי שהמלחמה תיגמר. אבל אני הרגשתי שאין סיבה לחכות. לי זה לא משנה אם זה יקרה עכשיו או בעוד כמה חודשים – אני בטוחה בבחירה שלי ויודעת שזה זה".

היא בת 25, מראשון לציון, ועומדת להתחיל את שנה ג' בתוכנית להנדסת תעשייה ומערכות מידע. את סהר כהן (27), סטודנט להנדסת חשמל, פגשה פה בפקולטה. "הכרנו דרך חבר משותף, שלומד איתי. סהר שאל אותו לגביי והוא עשה את החיבור. התחלנו לצאת לפני עשרה חודשים, בינואר 2023. הדברים התגלגלו בטוב, היינו כל הזמן ביחד, סהר כמעט גר אצלי, עם המשפחה שלי, והתחלנו לדבר על מגורים משותפים. כשגויסנו, והבנתי שאני לא רוצה לחכות, העליתי את הרעיון פה, בגדוד שלי, וכשהמג"ד שלי שמע – הוא התחיל לרוץ על זה, והרים הפקה. סגר מקום בקיבוץ צאלים, הביא שטיח, ארגן תמונה ענקית שלנו, ושלטים שהבנות פה בחמ"ל הכינו. אפילו לזמר הוא דאג – יונתן קלימי, שהגיע לשיר לנו במיוחד. אותי הוא שלח לבאר שבע, לקנות טבעת בחנות תכשיטים שנפתחה במיוחד בשבילי, ואני דברתי עם המשפחות והחברים שהגיעו לצאלים".

וכל הזמן הזה סהר, שמשרת באחד מיישובי העוטף, לא ידע דבר. "דברנו עם המג"ד שלו, שהפנה אותנו לרס"פ, והם אמרו לו שהם שולחים אותו למשימה בצאלים. הוא הגיע לשם עם רכב צבאי, עם קסדה ואפוד והכל, וכשהוא נכנס ראה פתאום את כולנו, וקיבל מההורים שלו טבעת שהם קנו בשבילי. וכשאני הוצאתי את הטבעת שלי הוא אמר – לא, אני קודם, וכרגע ברך, וענדנו טבעות, וזה היה מאוד מאוד מרגש".

במדינה שצמאה לבשורות טובות - סרטון הצעת הנישואין של טל וסהר כבש את הרשת וצבר למעלה ממיליון צפיות ואלפי תגובות ברשתות החברתיות. בינתיים, הוא חזר לגדוד שלו והיא לשלה. "אנחנו לא יודעים מתי ניפגש שוב", אומרת טל. אתם מוזמנים לצפות בסרטונים ולאחל מזל טוב לזוג הצעיר.

צפו בהצעת הנישואין המרגשת:

בטיקטוק (צילום: נועה כהן)

בפייסבוק (צילום: קובי סלע)

תאריך עדכון אחרון : 31/10/2023