English שלחו לחבר

משרות לתלמידי מחקר

קבוצת המחקר של ד"ר מוטי מדינה מחפשת סטודנטים ופוסט-דוקטורנטים סקרנים ובעלי מוטיבציה גבוהה אשר מעוניינים לערוך מחקר מתקדם בנושאים הנפרשים מתכנון חומרה עמידה ואמינה ועד תכנון אלגוריתמים לחישוב ענן!

 איך שני תחומי מחקר אלו יכולים להירשם בשורה אחת?

בסופו של יום, אנחנו חוקרים מערכות גדולות בעלות אופי לא ריכוזי (כן, גם "מערכות על גבי שבב", וגם מרכזי מידע הן "חיות" כאלו). הבנת ה"טבע" של חיות אלו מוביל למערכות טובות יותר - אנחנו חוקרים כיצד לבנות את השבבים של הדור הבא!

פרטים נוספים בקישור הבא: 

https://docs.google.com/document/d/1V-MlwsJyWaMdUGejII-Qy0TmKzE_HFkwou2OVat7-Rk/edit#heading=h.bgsnhay2igls  

 

נא לשלוח קו"ח ורשימת פרסומים (אם יש) לכתובת הבאה: moti.medina@biu.ac.il

 


קרן רמון ע"ש אילן, רונה ואסף רמון מגייסת מנטורים/ות מתחומי המדע, יזמות ומנהל עסקים, אשר יובילו את תוכנית המצוינות "ספייס סטארטאפ". ספייס סטארטאפ הינה תכנית יזמות חלל חדשנית ופורצת דרך לבתי ספר יסודיים (ה'-ו') בכל רחבי הארץ.

דרישות התפקיד:
- בוגר או סטודנט שנה שנייה ומעלה מתחומי המדע/יזמות/מנהל עסקים
- ניסיון מוכח בהדרכת ילדים/ות ובני נוער
- זיקה לעולם החלל
- יכולת להוביל תהליכים חינוכיים
- זמינות ל-3 שעות שבועיות
המשרה בתשלום.

שליחת קורות חיים | פרטים נוספים


קבוצת המחקר של פרופ' שרון גנות
דרושים סטודנטים לפיתוח יישומי אודיו בפייתון במעבדה של פרופ' שרון גנות:
במסגרת פרויקט SPRING  של האיחוד האירופאי Horizon 2020 , מפותחים במעבדה לעיבוד אותות דיבור יישומים לרובוט אשר נועד לעזור לאנשים מבוגרים במרפאות-חוץ של בית חולים. 

המתכנת יעסוק במימוש אלגוריתמים בפייתון, בהעברת אלגוריתמים שפותחו במטלב לפייתון וביישום בהטמעה בסביבת העבודה של הרובוט. חלק מדרישות התפקיד הוא ביצוע בדיקות מקיפות של ביצועי האלגוריתמים. 
היקף המשרה:  70-160 שעות חודשיות.

  • משרה 1: דרישות התפקיד: ניסיון בתכנות בשפת פייתון, ידע בעיבוד אותות מהווה יתרון. 
  • משרה 2: ניסיון בפייתון וניסיון בתכנות במערכת הפעלה ROS לרובוטים, ידע בעיבוד אותות מהווה יתרון.

תחילת העבודה: 1 באוגוסט 2021
דרשת נוכחות במעבדה, כדי לעבוד ישירות מול הרובוט. בהתאם לצרכים נאפשר אחוז עבודה מסוים בבית.  
שעות העבודה: גמישות

שליחת קורות חיים  |  פרטים נוספים


קבוצת המחקר של פרופ' רחלה פופובצר
דרושים סטודנטים מצטיינים לתואר שני ושלישי, למחקר חדשני בתחום הננו-רפואה. 
למחקר בתחום מרתק ומולטי-דיסציפלינרי דרושים סטודנטים בעלי יוזמה, מוטיבציה גבוהה ויצירתיות. 

מלגות גבוהות למתאימים.

שליחת קורות חיים  |  פרטים נוספים


לקבוצת המחקר של ד"ר עמוס דניאלי - Optical Imaging and Biosensing, המשלבת ביולוגיה, הנדסה ופיזיקה, דרושים סטודנטים מצטיינים, המעוניינים לעשות תואר שלישי בתחום המרתק והמתפתח של חישה ביולוגית. המעבדה מתמקדת, בין השאר, בפיתוח מערכות לזיהוי וירוס הקורונה (בדיקות סרולוגיות, מולקולריות ואנטיגנים), רצפי DNA (מרקרים של סרטן וחיידקים שונים) ואינטרקציות בין חלבונים ואינטרקציות בין חלבון ל-DNA. המעבדה עובדת בשיתוף פעולה עם חברות שונות בתעשייה, בתי חולים, וקבוצות מחקר מובילות בעולם בתחום. למועמדים מתאימים יינתנו מלגות הצטיינות!

שליחת קורות חיים  | פרטים נוספים 


לקבוצת המחקר של ד״ר רן גלס עוסקת בחישוב מבוזר, תיקון שגיאות תקשורת והתמודדות עם כשלים במערכות. סטודנטים וסטודנטיות לתואר שני המתעניינים בתחומים אלו מוזמנים להגיש מועמדות. ההצעה מתאימה לסטודנטים וסטודנטיות בעלי רקע בהנדסת מחשבים, מדעי המחשב או מתמטיקה שימושית המתעניינים בפיתוח אלגוריתמים, הסתברות מתקדמת, חישוב מבוזר ותורת הקודים (צפינה). מלגה תנתן לסטודנטים וסטודנטיות שיקדישו ללימודם את מלוא זמנם (משרה מלאה). המשך ללימודי דוקטורט יתאפשר למתאימים.

שליחת קורות חיים  |   פרטים נוספים

 

פרופ' אמיר לשם מחפש עוזרת או עוזרת מחקר לפרויקט שיעסוק באימות ניסיוני של מודלים חישוביים להתפשטות של מידע כוזב ברשתות חברתיות. מזומנים לפנות תלמידי שנה ד ומאסטרנטים מצטיינים, עדיפות לתלמידי הקורס טכניקות מתמטיות לניתוח רשתות. לפרטים נא לשלוח קורות חיים וגיליון ציונים לגברת נעמה ניברון

שליחת קורות חיים  |  פרטים נוספים


קבוצת המחקר של פרופ' אמיר לשם
מחפשים תלמיד/ת מחקר (מוסמך/דוקטורט) בנושא של אלגוריתמי למידת מכונה לניהול רשתות חישוב (cloud computing)
. נדרש רקע בשערוך סטטיסטי ואלגוריתמי החלטה ולמידה ושליטה בטכניקות הסתברותיות. המחקר בשיתוף עם חברת Huewei. לתלמידים מתאימים תינתן תוספת מלגה משמעותית.

שליחת קורות חיים  |   פרטים נוספים


קבוצת המחקר של איציק כהן
אם הצטיינתם בתואר ראשון או שני בתחומי הנדסת תעשיה וניהול, מדעי/הנדסת מחשבים, הנדסת חשמל, מתמטיקה, הנדסת מערכות מידע, הנדסת נתונים ומידע, צרו קשר לבדוק את מועמדותכם ולשמוע עוד.  אנו חוקרים בשני תחומים הנוגעים ב data science ובמודלים: 1) קבוצה העוסקת בזיהוי תהליכים מורכבים על בסיס קלט של וידאו ומידע מסנסורים נוספים (process mining, process discovery, activity recognition, machine learning, AI) – המועמד המתאים יהיה בעל ידע בשפות תכנות והכרות עם למידת מכונה. 2) מודלים לקבלת החלטות בתנאי אי וודאות.

שליחת קורות חיים   |   פרטים נוספים


קבוצת המחקר של אלי כהן 
עוסקת במדע וטכנולוגיה קוונטיים מחפשת עוזר/ת אדמיניסטרטיבי/ת ו/או מנהל/ת מעבדה למשרה חלקית. ידע קודם במכניקה קוונטית/אינפורמציה קוונטית/אופטיקה קוונטית נחוץ רק למשרת המנהל/ת. אפשרויות לעבודה מהבית

שליחת קורות חיים  |  פרטים נוספים


קבוצת המחקר של תומר קליסקי 
עוסקת בחקר הסרטן באמצעות ניתוח חישובי של נתוני ביטוי גנים במימד גבוה ורצפים גנטיים ברמת הצבר וברמת התא הבודד תוך שימוש בשיטות של למידת מכונה. אנו מגייסים סטודנטים לתואר שני ושלישי בוגרי הנדסה, פיסיקה, מתמטיקה, מדעי המחשב, או ביולוגיה חישובית. התואר יינתן במסגרת מסלול הביו-הנדסה או מסלול מדעי הנתונים. סטודנטים מצטיינים במהלך תואר ראשון גם מוזמנים להגיש מועמדות

שליחת קורות חיים  |  פרטים נוספים


קבוצת המחקר של פרופ' רחלה פופובצר
דרוש/ה סטודנט/ית לתואר שני לפרויקט מרתק העוסק בפיתוח ביוסנסור לתחום ה-microbiome. הביוסנסור אמור להיות מושתל בתוך הגוף ולחוש תקשורת בין חיידקים לזיהוי וטיפול במחלות שונות. מיועד לבוגרי תואר ראשון בהנדסה, בעלי יוזמה, מוטיבציה גבוהה ויצירתיות, ויחסי אנוש טובים. 

שליחת קורות חיים  |  פרטים נוספים


קבוצת המחקר "למידת מכונה קוונטית" של עדי מכמל
מחפשת סטודנטיות וסטודנטים לתואר שני ושלישי ממתמטיקה, הנדסה, פיזיקה ומדעי המחשב, למחקר חדשני ומרתק אודות מימוש ובחינת מודלים של למידת חיזוק (שבה הלמידה מתרחשת מתוך אינטראקציה עם סביבה מתגמלת) על גבי מחשב קוונטי. יכולת אנליטית גבוהה תהווה יתרון.

שליחת קורות חיים   |    פרטים נוספים


קבוצת המחקר של פרופ' שרון גנות 
פרופ' שרון גנות מגייס לקבוצת המחקר שלו סטודנטים מצטיינים לתואר שלישי ו/או פוסט-דוקטורנטים בעלי רקע חזק בעיבוד אותות סטטיסטי ולמידת מכונה. ניסיון בעיבוד אותות דיבור ויכולות תכנות גבוהות, יתרון. 

שליחת קורות חיים   |    פרטים נוספים


פרטיות דפרנציאלית הוא תחום מחקר העוסק בתכנון אלגוריתמים המנתחים דאטה תוך כדי שמירה על פרטיותם של רשומות הדאטה. דרושים סטודנטים (בכל הרמות - מתאר ראשון ועד פוסט-דוק) נבונים ובעלי מוטיבציה, בעלי רקע מתמטי (עם דגש על פיתוח אלגוריתמים ועל הסתברות), מהנדסה, מדעי המחשב, מתמטיקה, סטטיסטיקה או חקר-ביצועים.

שליחת קורות חיים   |   פרטים נוספים


קבוצת המחקר של תומר לוי - מעבדה חדשה בבר אילן בתחום של ננו-אופטיקה ומטא-חומרים, דרושים סטודנטים ופוסט-דוקטורנטים מצטיינים ובעלי מוטיבציה גבוהה המעוניינים לעסוק במחקר רב-תחומי פורץ דרך בתחום המשלב אופטיקה בסקלות ננומטריות והנדסה של מטא-חומרים.

שליחת קורות חיים   |  פרטים נוספים


קבוצת המחקר של איציק כהן - אנו מציעים מחקרים בתחומי זיהוי פעולות מורכבות, גילוי תהליכים וכריית תהליכים (process mining) המשלבים מידול תהליכים ו-data science. מתאים לבוגרים מצטיינים של תואר בתחומי הנדסת תעשיה וניהול, מדעי/הנדסת מחשבים, הנדסת חשמל, מתמטיקה, הנדסת מערכות מידע, הנדסת נתונים ומידע ותחומים קרובים.

שליחת קורות חיים   |   פרטים נוספים
 


קבוצת המחקר של גונן זינגר - סטודנטים לתואר שני ושלישי, בעלי רקע מתמטי חזק, יכולת תכנות, סקרנים ויצירתיים. עבור המעבדה למידול וכריית תהליכים שמטרתה לשלב מודלים מתמטיים מתחום חקר הביצועים יחד עם אלגוריתמים מתחום למידת מכונה לאנליזה וניתוח של תהליכים מורכבים.

שליחת קורות חיים  |   פרטים נוספים
 


קבוצת המחקר "למידת מכונה קוונטית" של הפקולטה להנדסה בר-אילן - מחפשת פוסטדוקים וסטודנטים
מצטיינים לתואר שני ודוקטורט ממתמטיקה, הנדסה, פיזיקה ומדעי המחשב, למגוון פרוייקטים במחקר מרתקים, פורצי-דרך ובין-תחומיים. אם אתם סטודנטים סקרנים, מוכשרים, יצירתיים וחרוצים, ומתעניינים בתיאוריה של חישוב קוונטי וביישומים של למידת מכונה, צרו קשר

שליחת קורות חיים  

תאריך עדכון אחרון : 04/11/2021