משרות סגל

English שלחו לחבר

קבוצת המחקר של פרופ' שרון גנות פרופ' שרון גנות מגייס לקבוצת המחקר שלו סטודנטים מצטיינים לתואר שלישי ו/או פוסט-דוקטורנטים בעלי רקע חזק בעיבוד אותות סטטיסטי ולמידת מכונה. ניסיון בעיבוד אותות דיבור ויכולות תכנות גבוהות, יתרון. 

שליחת קורות חיים   |    פרטים נוספים


פרטיות דפרנציאלית הוא תחום מחקר העוסק בתכנון אלגוריתמים המנתחים דאטה תוך כדי שמירה על פרטיותם של רשומות הדאטה. דרושים סטודנטים (בכל הרמות - מתאר ראשון ועד פוסט-דוק) נבונים ובעלי מוטיבציה, בעלי רקע מתמטי (עם דגש על פיתוח אלגוריתמים ועל הסתברות), מהנדסה, מדעי המחשב, מתמטיקה, סטטיסטיקה או חקר-ביצועים.

שליחת קורות חיים   |   פרטים נוספים


קבוצת המחקר של תומר לוי - מעבדה חדשה בבר אילן בתחום של ננו-אופטיקה ומטא-חומרים, דרושים סטודנטים ופוסט-דוקטורנטים מצטיינים ובעלי מוטיבציה גבוהה המעוניינים לעסוק במחקר רב-תחומי פורץ דרך בתחום המשלב אופטיקה בסקלות ננומטריות והנדסה של מטא-חומרים.

שליחת קורות חיים   |  פרטים נוספים


קבוצת המחקר של איציק כהן - אנו מציעים מחקרים בתחומי זיהוי פעולות מורכבות, גילוי תהליכים וכריית תהליכים (process mining) המשלבים מידול תהליכים ו-data science. מתאים לבוגרים מצטיינים של תואר בתחומי הנדסת תעשיה וניהול, מדעי/הנדסת מחשבים, הנדסת חשמל, מתמטיקה, הנדסת מערכות מידע, הנדסת נתונים ומידע ותחומים קרובים.

שליחת קורות חיים   |   פרטים נוספים
 


קבוצת המחקר של גונן זינגר - סטודנטים לתואר שני ושלישי, בעלי רקע מתמטי חזק, יכולת תכנות, סקרנים ויצירתיים. עבור המעבדה למידול וכריית תהליכים שמטרתה לשלב מודלים מתמטיים מתחום חקר הביצועים יחד עם אלגוריתמים מתחום למידת מכונה לאנליזה וניתוח של תהליכים מורכבים.

שליחת קורות חיים  |   פרטים נוספים
 


קבוצת המחקר "למידת מכונה קוונטית" של הפקולטה להנדסה בר-אילן - מחפשת פוסטדוקים וסטודנטים
מצטיינים לתואר שני ודוקטורט ממתמטיקה, הנדסה, פיזיקה ומדעי המחשב, למגוון פרוייקטים במחקר מרתקים, פורצי-דרך ובין-תחומיים. אם אתם סטודנטים סקרנים, מוכשרים, יצירתיים וחרוצים, ומתעניינים בתיאוריה של חישוב קוונטי וביישומים של למידת מכונה, צרו קשר

שליחת קורות חיים