משרות לתלמידי מחקר

English שלחו לחבר

חברי הסגל במסלול אלקטרו-אופטיקה
מזמינים תלמידים מצטיינים בשנה ב' להשתלב בתעסוקה במעבדות המחקר: חישה מרחוק, הדמיה ביו-רפואית, סיבים אופטיים, התקנים ננו-פוטוניים, טכנולוגיה קוונטית ועוד. היקף התעסוקה הינו מספר שעות שבועיות. מלגות נדיבות למתאימים.
מועמדים מוזמנים לשלוח תקציר קורות חיים וגיליון ציונים לראש מסלול אלקטרו-אופטיקה,
שליחת קורות חיים  |   פרטים נוספים


קבוצת המחקר של פרופ' אמיר לשם
מחפשים תלמיד/ת מחקר (מוסמך/דוקטורט) בנושא של אלגוריתמי למידת מכונה לניהול רשתות חישוב (cloud computing)
. נדרש רקע בשערוך סטטיסטי ואלגוריתמי החלטה ולמידה ושליטה בטכניקות הסתברותיות. המחקר בשיתוף עם חברת Huewei. לתלמידים מתאימים תינתן תוספת מלגה משמעותית.

שליחת קורות חיים  |   פרטים נוספים


קבוצת המחקר של איציק כהן
אם הצטיינתם בתואר ראשון או שני בתחומי הנדסת תעשיה וניהול, מדעי/הנדסת מחשבים, הנדסת חשמל, מתמטיקה, הנדסת מערכות מידע, הנדסת נתונים ומידע, צרו קשר לבדוק את מועמדותכם ולשמוע עוד.  אנו חוקרים בשני תחומים הנוגעים ב data science ובמודלים: 1) קבוצה העוסקת בזיהוי תהליכים מורכבים על בסיס קלט של וידאו ומידע מסנסורים נוספים (process mining, process discovery, activity recognition, machine learning, AI) – המועמד המתאים יהיה בעל ידע בשפות תכנות והכרות עם למידת מכונה. 2) מודלים לקבלת החלטות בתנאי אי וודאות.

שליחת קורות חיים   |   פרטים נוספים


קבוצת המחקר של אלי כהן 
עוסקת במדע וטכנולוגיה קוונטיים מחפשת עוזר/ת אדמיניסטרטיבי/ת ו/או מנהל/ת מעבדה למשרה חלקית. ידע קודם במכניקה קוונטית/אינפורמציה קוונטית/אופטיקה קוונטית נחוץ רק למשרת המנהל/ת. אפשרויות לעבודה מהבית

שליחת קורות חיים  |  פרטים נוספים


קבוצת המחקר של תומר קליסקי 
עוסקת בחקר הסרטן באמצעות ניתוח חישובי של נתוני ביטוי גנים במימד גבוה ורצפים גנטיים ברמת הצבר וברמת התא הבודד תוך שימוש בשיטות של למידת מכונה. אנו מגייסים סטודנטים לתואר שני ושלישי בוגרי הנדסה, פיסיקה, מתמטיקה, מדעי המחשב, או ביולוגיה חישובית. התואר יינתן במסגרת מסלול הביו-הנדסה או מסלול מדעי הנתונים. סטודנטים מצטיינים במהלך תואר ראשון גם מוזמנים להגיש מועמדות

שליחת קורות חיים  |  פרטים נוספים


קבוצת המחקר של פרופ' רחלה פופובצר
דרוש/ה סטודנט/ית לתואר שני לפרויקט מרתק העוסק בפיתוח ביוסנסור לתחום ה-microbiome. הביוסנסור אמור להיות מושתל בתוך הגוף ולחוש תקשורת בין חיידקים לזיהוי וטיפול במחלות שונות. מיועד לבוגרי תואר ראשון בהנדסה, בעלי יוזמה, מוטיבציה גבוהה ויצירתיות, ויחסי אנוש טובים. 

שליחת קורות חיים  |  פרטים נוספים


קבוצת המחקר "למידת מכונה קוונטית" של עדי מכמל
מחפשת סטודנטיות וסטודנטים לתואר שני ושלישי ממתמטיקה, הנדסה, פיזיקה ומדעי המחשב, למחקר חדשני ומרתק אודות מימוש ובחינת מודלים של למידת חיזוק (שבה הלמידה מתרחשת מתוך אינטראקציה עם סביבה מתגמלת) על גבי מחשב קוונטי. יכולת אנליטית גבוהה תהווה יתרון.

שליחת קורות חיים   |    פרטים נוספים


קבוצת המחקר של פרופ' שרון גנות 
פרופ' שרון גנות מגייס לקבוצת המחקר שלו סטודנטים מצטיינים לתואר שלישי ו/או פוסט-דוקטורנטים בעלי רקע חזק בעיבוד אותות סטטיסטי ולמידת מכונה. ניסיון בעיבוד אותות דיבור ויכולות תכנות גבוהות, יתרון. 

שליחת קורות חיים   |    פרטים נוספים


פרטיות דפרנציאלית הוא תחום מחקר העוסק בתכנון אלגוריתמים המנתחים דאטה תוך כדי שמירה על פרטיותם של רשומות הדאטה. דרושים סטודנטים (בכל הרמות - מתאר ראשון ועד פוסט-דוק) נבונים ובעלי מוטיבציה, בעלי רקע מתמטי (עם דגש על פיתוח אלגוריתמים ועל הסתברות), מהנדסה, מדעי המחשב, מתמטיקה, סטטיסטיקה או חקר-ביצועים.

שליחת קורות חיים   |   פרטים נוספים


קבוצת המחקר של תומר לוי - מעבדה חדשה בבר אילן בתחום של ננו-אופטיקה ומטא-חומרים, דרושים סטודנטים ופוסט-דוקטורנטים מצטיינים ובעלי מוטיבציה גבוהה המעוניינים לעסוק במחקר רב-תחומי פורץ דרך בתחום המשלב אופטיקה בסקלות ננומטריות והנדסה של מטא-חומרים.

שליחת קורות חיים   |  פרטים נוספים


קבוצת המחקר של איציק כהן - אנו מציעים מחקרים בתחומי זיהוי פעולות מורכבות, גילוי תהליכים וכריית תהליכים (process mining) המשלבים מידול תהליכים ו-data science. מתאים לבוגרים מצטיינים של תואר בתחומי הנדסת תעשיה וניהול, מדעי/הנדסת מחשבים, הנדסת חשמל, מתמטיקה, הנדסת מערכות מידע, הנדסת נתונים ומידע ותחומים קרובים.

שליחת קורות חיים   |   פרטים נוספים
 


קבוצת המחקר של גונן זינגר - סטודנטים לתואר שני ושלישי, בעלי רקע מתמטי חזק, יכולת תכנות, סקרנים ויצירתיים. עבור המעבדה למידול וכריית תהליכים שמטרתה לשלב מודלים מתמטיים מתחום חקר הביצועים יחד עם אלגוריתמים מתחום למידת מכונה לאנליזה וניתוח של תהליכים מורכבים.

שליחת קורות חיים  |   פרטים נוספים
 


קבוצת המחקר "למידת מכונה קוונטית" של הפקולטה להנדסה בר-אילן - מחפשת פוסטדוקים וסטודנטים
מצטיינים לתואר שני ודוקטורט ממתמטיקה, הנדסה, פיזיקה ומדעי המחשב, למגוון פרוייקטים במחקר מרתקים, פורצי-דרך ובין-תחומיים. אם אתם סטודנטים סקרנים, מוכשרים, יצירתיים וחרוצים, ומתעניינים בתיאוריה של חישוב קוונטי וביישומים של למידת מכונה, צרו קשר

שליחת קורות חיים